| Kapasite | 14 ons |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Baskı | - Evet. |
| Miktar | 50 |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Boyut | 89*44*118mm |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Baskı | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Örnek | 5 gün |
|---|---|
| Kapasite | 2 oz |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Şekli | yuvarlak |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Örnek | 5 gün |
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| Ağırlık | 8g |
| Malzeme | ps |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Boyut | 86*52*74mm |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Renk | Şeffaf |
| Hizmet | OEM,ODM |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Malzeme | PP |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Paket | karton |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapasite | 14 ons |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Boyut | 89*53*160mm |
| Kapasite | 20 ons |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Kapasite | 17 ons |
| Logo | Özel |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Malzeme | PP |