| Paketleme miktarı | 1000 pcs |
|---|---|
| Başvuru | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Esneklik | Esnek |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | 5 gün |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Esneklik | Esnek |
| Ağırlık | 5G |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
|---|---|
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Renk | Şeffaf |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Ağırlık | 5G |
| ÖDEME | Western Union/TT |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| Hizmet | OEM,ODM |
|---|---|
| Paket ağırlığı | 6kg |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Paket Boyutu | 37*36,5*23,5 cm |
| Boyut | 88*52*75mm |
| Logo | özel |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Ağırlık | 25.5g |
| Hizmet | OEM,ODM |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Renk | Şeffaf |
| Ağırlık | 12.5g |
|---|---|
| Paket ağırlığı | 6.5kg |
| Örnek | 5 gün |
| Kapasite | 10 ons |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
|---|---|
| Yeniden kullanılabilir | HAYIR |
| Kullanım | Soğuk veya Sıcak İçecekler İçin |
| Şekil | Yuvarlak |
| Logo | Özelleştirilmiş |