| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Renk | Temiz beyaz |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
|---|---|
| Kapasite | 500ml |
| Renk | Temiz beyaz |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Logo | Özel |
| Ağırlık | 7.5g |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Baskı | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Boyut | 78*45*101mm |
| Boyut | 78*45*101mm |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Paket | karton |
| Ödeme | TT |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Logo | Özel |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Boyut | 89*57*108mm |
| Miktar | 50 |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Paket | karton |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| BPA içermez | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Kapasite | 20 ons |
| Miktar | 50 |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Paket | karton |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Boyut | 89*53*180mm |
| BPA içermez | - Evet. |
| Ağırlık | 16.5g |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Kapasite | 12 ons |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |