| Ağırlık | 13.5g |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Baskı | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Logo | Özel |
| Ağırlık | 14.5g |
| Paket | karton |
|---|---|
| Kapasite | 24 ons |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Baskı | - Evet. |
| Kapasite | 32 ons |
| Logo | özel |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Örnek | 5 gün |
|---|---|
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| Logo | Özel |
| Kapasite | 1,5 ons |
| Malzeme | ps |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Kapasite | 6 OZ |
| Şekli | yuvarlak |
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| Ağırlık | 11g |
|---|---|
| Kapasite | 9 ons |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Paket ağırlığı | 6kg |
| Boyut | 86*52*74mm |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
|---|---|
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Paket Boyutu | 39*38,5*26cm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Paket Boyutu | 39*38,5*26cm |
| Boyut | 72*55*94mm |