| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Boyut | 86*52*74mm |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Renk | Şeffaf |
| Hizmet | OEM,ODM |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Malzeme | PP |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Paket | karton |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapasite | 14 ons |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Boyut | 89*53*160mm |
| Kapasite | 20 ons |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Kapasite | 17 ons |
| Logo | Özel |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Malzeme | PP |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Paket | karton |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Paket | karton |
| Paket | karton |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Ağırlık | 14.5g |
| Baskı | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Logo | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | şeffaf veya renkli |
| Teslimat | Depozitodan 10 gün sonra |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |