| Capacity | 14oz |
|---|---|
| Material | PET |
| Printing | Yes |
| Quantity | 50 |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Size | 89*44*118mm |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Printing | Yes |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Sample | 5days |
|---|---|
| Capacity | 2OZ |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Shape | Round |
| Durability | High |
| Durability | High |
|---|---|
| Sample | 5days |
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| Weight | 8g |
| Material | PS |
| FOB Port | Xiamen |
|---|---|
| Size | 86*52*74mm |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Color | Transparent |
| Service | OEM,ODM |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Material | PP |
| Microwave Safe | No |
| Color | Clear,White |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Material | PET |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Payment | TT |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Package | Carton |
| Bpa Free | Yes |
| Capacity | 14oz |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Size | 89*53*160mm |
| Capacity | 20oz |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Capacity | 17 OZ |
| Logo | Customized |
| Disposable | Yes |
| Material | PP |