| Pojemność | 14oz |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Ilość | 50 |
| Okres próbny | 7 dni |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wielkość | 89*44*118mm |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Próbka | 5 dni |
|---|---|
| Pojemność | 2 uncje |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Kształt | Okrągłe |
| Trwałość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | 5 dni |
| Szczegóły opakowania | Wewnętrzna torba + karton |
| Waga | 8g |
| Materiał | ps |
| Port FOB | Xiamen |
|---|---|
| Wielkość | 86*52*74 mm |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Kolor | przejrzysty |
| Usługa | OEM, ODM |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Materiał | PP |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pakiet | Karton |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 14oz |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Wielkość | 89*53*160mm |
| Pojemność | 20oz |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Pojemność | 17 uncji |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |