| Capaciteit | 14oz |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Proeftijd | 7 dagen |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Grootte | 89*44*118 mm |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Capaciteit | 2oz |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Vorm | Rond |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| Gewicht | 8G |
| Materiaal | ps |
| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Grootte | 86 x 52 x 74 mm |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Kleur | Doorzichtig |
| Diensten | OEM, ODM |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Materiaal | PP |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Materiaal | PET |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Pakket | Verpakking |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 14oz |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| Grootte | 89*53*160 mm |
| Capaciteit | 20OZ |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Capaciteit | 17 Oz |
| Logo's | Op maat |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |