| Δυναμικότητα | 14oz |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Ποσότητα | 50 |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μέγεθος | 89*44*118mm |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 2oz |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Βάρος | 8G |
| Υλικό | CP |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
|---|---|
| Μέγεθος | 86*52*74mm |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Υλικό | PP |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Πληρωμή | ΤΤ |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 14oz |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Μέγεθος | 89*53*160mm |
| Δυναμικότητα | 20OZ |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 17 Oz |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | PP |