| Waga | 13,5 g |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Okres próbny | 7 dni |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 14,5 g |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Pojemność | 24oz |
| temperatury | 0-60°C |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 32OZ |
| Logo | niestandardowe |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Próbka | 5 dni |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Wewnętrzna torba + karton |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pojemność | 1,5 uncji |
| Materiał | ps |
| Cechy | Jednorazowe |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Pojemność | 6 OZ |
| Kształt | Okrągłe |
| Szczegóły opakowania | Wewnętrzna torba + karton |
| Waga | 11g |
|---|---|
| Pojemność | 9oz |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Waga paczki | 6 kg |
| Wielkość | 86*52*74 mm |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Port FOB | Xiamen |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość opakowania | Wymiary 39*38,5*26 cm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Port FOB | Xiamen |
| Wielkość opakowania | Wymiary 39*38,5*26 cm |
| Wielkość | 72*55*94mm |