| Pakowanie ilości | 1000pcs |
|---|---|
| Aplikacja | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Funkcje bezpieczeństwa | BPA |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | 5 dni |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Funkcje bezpieczeństwa | BPA |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Waga | 5G |
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
|---|---|
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Kolor | przejrzysty |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Waga | 5G |
| ZAPŁATA | Związek Western/TT |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
| Usługa | OEM, ODM |
|---|---|
| Waga paczki | 6 kg |
| Port FOB | Xiamen |
| Wielkość opakowania | Wymiary: 37*36,5*23,5 cm |
| Wielkość | 88*52*75mm |
| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| certyfikaty | FDA, SGS |
| Waga | 25,5 g |
| Usługa | OEM, ODM |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Trwałość | Wysoki |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Kolor | przejrzysty |
| Waga | 12,5 g |
|---|---|
| Waga paczki | 6,5 kg |
| Próbka | 5 dni |
| Pojemność | 10oz |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
|---|---|
| Wielokrotnego użytku | NIE |
| Stosowanie | Do zimnych lub gorących napojów |
| Kształt | Okrągły |
| Logo | Dostosowane |