| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Kolor | Czysty biały |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Kolor | Czysty biały |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 7,5g |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 78*45*101mm |
| Wielkość | 78*45*101mm |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Pakiet | Karton |
| Wypłata | TT |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 89*57*108mm |
| Ilość | 50 |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Pojemność | 20oz |
| Ilość | 50 |
| Okres próbny | 7 dni |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Wielkość | 89*53*180mm |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Waga | 16,5 g |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Pojemność | 12 uncji |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |