| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Materiał | PP |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pakiet | Karton |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 14oz |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Wielkość | 89*53*160mm |
| Pojemność | 20oz |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Pojemność | 20oz |
| Ilość | 50 |
| Okres próbny | 7 dni |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Pojemność | 17 uncji |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Pakiet | Karton |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| temperatury | 0-60°C |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| temperatury | 0-60°C |
| Pakiet | Karton |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Waga | 14,5 g |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Logo | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor | przezroczysty lub kolorowy |
| Dostawa | 10 dni po wpłaty |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |