| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Βάρος | 8G |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Δυναμικότητα | 5OZ |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 36.5*36*20.5cm |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυναμικότητα | 7OZ |
| Μέγεθος | 68*42*88 χιλιοστά |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
|---|---|
| Σχήμα | Αστέρι |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Βάρος συσκευασίας | 11 κιλά |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Δυναμικότητα | 700ml |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Shape | Round |
| Συσκευασία | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
|---|---|
| Διάμετρος κάτω | 90mm |
| Διαστάσεις | 117*90*57 χλστ |
| GSM | 14 Γ |
| Αρμονία | 12oz |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Υλικό | PP |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |