| Δυναμικότητα | 5OZ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 8 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 39*38,5*30cm |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Υλικό | PS |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Βάρος συσκευασίας | 10kgs |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
|---|---|
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
|---|---|
| Υλικό | CP |
| Μέγεθος | 42*30*41mm |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Μέγεθος | 90*145mm |
| Δυναμικότητα | 500 ml |