| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Logo | Özel |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Logo | özel |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Şekli | yuvarlak |
| Ağırlık | 8g |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Kapasite | 5 ons |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Paket Boyutu | 36,5*36*20,5 cm |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Kapasite | 7 ons |
| Boyut | 68*42*88mm |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
|---|---|
| Şekli | Yıldız |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Paket ağırlığı | 11kg |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kapasite | 700ml |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Shape | Round |
| Paketleme | Karton |
|---|---|
| Alt çap | 90mm |
| Boyutlar | 117*90*57mm |
| GSM | 14G |
| Özgünlük | 12 oz |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Malzeme | PP |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |