| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Logo | niestandardowe |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Kształt | Okrągłe |
| Waga | 8g |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Pojemność | 5 uncji |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Usługa | OEM, ODM |
| Wielkość opakowania | 36,5*36*20,5 cm |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Pojemność | 7 uncji |
| Wielkość | 68*42*88mm |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Cechy | Jednorazowe |
|---|---|
| Kształt | Gwiazda |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Waga paczki | 11 kg |
| Usługa | OEM, ODM |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Pojemność | 700ml |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Shape | Round |
| uszczelka | KARTON |
|---|---|
| Dolna średnica | 90 mm |
| Wymiary | 117*90*57mm |
| GSM | 14 G |
| KAŻDA | 12 uncji |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Materiał | PP |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |