| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 90*145mm |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
|---|---|
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
|---|---|
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 300 κομμάτια |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
|---|---|
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Δυναμικότητα | 700ml |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
|---|---|
| Βάρος | 4G |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος | 45*30*50mm |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυνατότητα | Υψηλή |