| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Δυναμικότητα | 16OZ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 89*53*137mm |
| Δυναμικότητα | 16OZ |
|---|---|
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 13.5g |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 89*45*80mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
| Υλικό | PP |
| Σχήμα | Γύρω |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Δυναμικότητα | 500 ml/700 ml |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10G |