| Δυνατότητα | 10 ουγκιές |
|---|---|
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Βάρος | 9g |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Δυναμικότητα | 20OZ |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Ποσότητα | 50 |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Φόμπ Λιμένα | Σιαμέν |
| Σχήμα | Γύρω |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βάρος | 25.5g |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Βάρος | 12.5g |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Βάρος συσκευασίας | 5.6KGS |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Τύπος συσκευασίας | 10 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος | Οχι |
|---|---|
| Διαρροή | Ναί |
| Μέγεθος | 95 χιλιοστά |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία | Κρύο |
|---|---|
| Χρήση | διαθέσιμος |
| πιστοποιήσεις | FDA, SGS |
| Πρότυπο | Διάφορος |
| διαρκής | Ναί |
| Μέγεθος συσκευασίας | 36.5*36*20.5cm |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Μέγεθος | 68*42*88 χιλιοστά |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |