| Type deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Logo's | Op maat |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Vorm | Rond |
| Gewicht | 8G |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Capaciteit | 5OZ |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Diensten | OEM, ODM |
| Verpakkingsgrootte | 36.5*36*20.5cm |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Capaciteit | 7OZ |
| Grootte | 68*42*88 mm |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Kenmerken | Eenmalig |
|---|---|
| Vorm | Ster |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Pakketgewicht | 11 KGS |
| Diensten | OEM, ODM |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Capaciteit | 700ml |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Shape | Round |
| Verpakking | KARTON |
|---|---|
| Onderste diameter | 90 mm |
| Afmetingen | 117*90*57mm |
| GSM | 14 G |
| Capiciteit | 12 oz |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Materiaal | PP |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |