| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| Materiaal | ps |
| Grootte | 42*30*41 mm |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Diensten | OEM, ODM |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Helder wit |
| Afmetingen | 90*145mm |
| Capaciteit | 500 ml |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Logo's | Op maat |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Afmetingen | 90*145mm |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Vorm | Rond |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
|---|---|
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
|---|---|
| Qty verpakking | 300 stuks |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Vorm | Rond |
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Helder wit |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Capaciteit | 700ml |
| Qty verpakking | 500 stuks |