| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Capaciteit | 16OZ |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | 89*53*137 mm |
| Capaciteit | 16OZ |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 13.5g |
| Materiaal | PET |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | 89*45*80 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 10 oz |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
| Materiaal | PP |
| Vorm | Rond |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Capaciteit | 500 ml/700 ml |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Kleur | Helder wit |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Vorm | Rond |
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 10G |