| Materiaal | PS |
|---|---|
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Pakketgewicht | 10kgs |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Capaciteit | 700ml |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Shape | Round |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Materiaal | PP |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Capaciteit | 5OZ |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Gewicht van de verpakking | 8 kg |
| Verpakkingsgrootte | 39*38,5*30 cm |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Diensten | OEM, ODM |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Vorm | Rond |
| Logo's | Op maat |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
|---|---|
| Kleur | Helder wit |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Type deksel | Vlak, koepel. |