| capaciteit | 10 oz |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Gewicht | 9g |
| Pakket | Verpakking |
| Capaciteit | 20OZ |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Pakket | Verpakking |
| logo | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Diensten | OEM, ODM |
| Fob-haven | Xiamen |
| Vorm | Rond |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Diensten | OEM, ODM |
| FOB-haven | Xiamen |
| Proefproef | 5 dagen |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Gewicht | 25.5g |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Gewicht | 12.5g |
| Kleur | Doorzichtig |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Pakketgewicht | 5.6KGS |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Diensten | OEM, ODM |
| Verpakking Qty | 10 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Herbruikbaar | Nee |
|---|---|
| Lekbestendig | Ja |
| Maat | 95 mm |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Kleur | Aangepast |
| Temperatuur | Koud |
|---|---|
| Gebruik | wegwerpbaar |
| certificeringen | FDA, SGS |
| Patroon | Verscheidene |
| duurzaam | Ja |
| Verpakkingsgrootte | 36.5*36*20.5cm |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| FOB-haven | Xiamen |
| Grootte | 68*42*88 mm |
| Kenmerken | Eenmalig |