| Quantity | 50 |
|---|---|
| Material | PET |
| Package | Carton |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Temperature | 0-60℃ |
| Material | PET |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Temperature | 0-60℃ |
| Package | Carton |
| Package | Carton |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Weight | 14.5g |
| Printing | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Capacity | 150ML |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| Color | Transparent |
| FOB Port | Xiamen |
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine,Champagne |
| Capacity | 150ML |
| Size | 62*42*87mm |
| Shape | Round,Goblet |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| Capacity | 10oz |
| Weight | 10g |
| Material | PET |
| Size | 89*52*88mm |
| Package | Carton |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Capacity | 24oz |
| Size | 89*53*180mm |
| Bpa Free | Yes |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Payment | TT |
| Sample Time | 7 DAYS |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Delivery | 10 Days After Deposit |
|---|---|
| Color | Transparent Or Colored |
| Design | Flat, Dome, Or Sip Hole |
| Diameter | Varies (commonly 80mm, 90mm, 95mm) |
| Fda Approved | Yes |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |