| Weight | 13.5g |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Printing | Yes |
| Bpa Free | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Packaging Qty | 1000pcs |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 14.5g |
| Package | Carton |
|---|---|
| Capacity | 24oz |
| Temperature | 0-60℃ |
| Stackable | Yes |
| Printing | Yes |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Temperature | 0-60℃ |
| Printing | Yes |
| Capacity | 32oz |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Sample | 5days |
|---|---|
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| LOGO | Customized |
| Capacity | 1.5 Oz |
| Material | PS |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Capacity | 6OZ |
| Shape | Round |
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| Weight | 11g |
|---|---|
| Capacity | 9OZ |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Package Weight | 6kgs |
| Size | 86*52*74mm |
| Certifications | FDA, SGS |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Durability | High |
| Package Size | 39*38.5*26cm |
| Durability | High |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| FOB Port | Xiamen |
| Package Size | 39*38.5*26cm |
| Size | 72*55*94mm |