| Packing Quantity | 1000pcs |
|---|---|
| Application | Plastic Cups,Paper Cups |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Safety Features | BPA-free |
| Flexibility | Flexible |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
|---|---|
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Durability | High |
| Sample | 5days |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Flexibility | Flexible |
| Weight | 5g |
| Packing Quantity | 1000pcs |
|---|---|
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Color | Transparent |
| Safety Features | BPA-free |
| Reusable | NO |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Weight | 5g |
| Payment | Western Union/TT |
| Type | Screw On,snap On |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Package Weight | 6kgs |
| FOB Port | Xiamen |
| Package Size | 37*36.5*23.5cm |
| Size | 88*52*75mm |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Certifications | FDA, SGS |
| Weight | 25.5g |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Durability | High |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Color | Transparent |
| Weight | 12.5g |
|---|---|
| Package Weight | 6.5kgs |
| Sample | 5days |
| Capacity | 10OZ |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Type | Screw On,snap On |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Usage | For Cold Or Hot Beverages |
| Shape | Round |
| Logo | Customized |