| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Sample | 5days |
|---|---|
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| LOGO | Customized |
| Capacity | 1.5 Oz |
| Material | PS |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Capacity | 6OZ |
| Shape | Round |
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| Weight | 11g |
|---|---|
| Capacity | 9OZ |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Package Weight | 6kgs |
| Size | 86*52*74mm |
| Certifications | FDA, SGS |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Durability | High |
| Package Size | 39*38.5*26cm |
| Microwave Safe | No |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Disposable | Yes |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Lid Type | Flat,Dome |
|---|---|
| Capacity | 500ml |
| Color | Clear,White |
| Microwave Safe | No |
| Logo | Customized |
| Weight | 7.5g |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Printing | Yes |
| Stackable | Yes |
| Size | 78*45*101mm |
| Size | 78*45*101mm |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Package | Carton |
| Payment | TT |
| Material | PET |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Payment | TT |
| Material | PET |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Stackable | Yes |