| Kapasite | 5 ons |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | yuvarlak |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Paket ağırlığı | 8kg |
| Paket Boyutu | 39*38,5*30cm |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Paket ağırlığı | 10kg |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| BPA içermez | - Evet. |
| Şekli | yuvarlak |
| Logo | özel |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
|---|---|
| Renk | Temiz beyaz |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Renk | Temiz beyaz |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
|---|---|
| Malzeme | ps |
| Boyut | 42*30*41mm |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Renk | Temiz beyaz |
| Boyutları | 90*145mm |
| Kapasite | 500ml |