| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Kapasite | 16 ons |
| Baskı | - Evet. |
| Boyut | 89*53*137mm |
| Kapasite | 16 ons |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Ağırlık | 13.5g |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| BPA içermez | - Evet. |
| Boyut | 89*45*80mm |
|---|---|
| Kapasite | 10 ons |
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Malzeme | PP |
| Şekli | yuvarlak |
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Kapasite | 500ml/700ml |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Renk | Temiz beyaz |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Şekli | yuvarlak |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Baskı | - Evet. |
| Logo | özel |
| Ağırlık | 10g |