| Kapasite | 10 ons |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Ağırlık | 9g |
| Paket | karton |
| Kapasite | 20 ons |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Miktar | 50 |
| Paket | karton |
| Logo | özel |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Hizmet | OEM,ODM |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Şekli | yuvarlak |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Hizmet | OEM,ODM |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Örnek | 5 gün |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Ağırlık | 25.5g |
| Logo | özel |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Ağırlık | 12.5g |
| Renk | Şeffaf |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Paket ağırlığı | 5.6kg |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Paket Miktarı | 10 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yeniden kullanılabilir | HAYIR |
|---|---|
| Sızıntı Kanıtı | Evet |
| Boyut | 95 mm |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sıcaklık | Soğuk |
|---|---|
| Kullanım | tek kullanımlık |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Model | Çeşitli |
| dayanıklı | Evet |
| Paket Boyutu | 36,5*36*20,5 cm |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Boyut | 68*42*88mm |
| Özellikleri | tek kullanımlık |