| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | 5 dni |
| Pojemność | 7 uncji |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| temperatury | 0-60°C |
| Pojemność | 12 uncji |
| Waga | 5g |
|---|---|
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Kolor | przejrzysty |
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Temperatura | Zimno |
|---|---|
| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
| Projekt | Zwykły |
| Kolor | Jasne |
| Wytrzymały | Tak |
| Próbka | 5 dni |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Pojemność | 300 ml |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Cechy | Jednorazowe |
| Materiał | ps |
|---|---|
| Próbka | 5 dni |
| Port FOB | Xiamen |
| Trwałość | Wysoki |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Cechy | Jednorazowe |
| Waga paczki | 3,5 kg |
| Pojemność | 7 uncji |
| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Kolor | Czysty biały |
| Kolor | Jasne |
|---|---|
| Wymiary | 117*90*57mm |
| Stosowanie | Sok, sałatka |
| Dolna średnica | 90 mm |
| Waga jednostkowa | 14g |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Pojemność | 17 uncji |
| Bezpieczny zmywarka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
| Kształt | Okrągłe |