| Pojemność | 5 uncji |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Port FOB | Xiamen |
| Próbka | 5 dni |
| Wielkość | 88*52*75mm |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Usługa | OEM, ODM |
| Waga | 11,5 g |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Wielkość | 65*55*50mm |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Nazwa produktu | Pokrywka plastikowa |
|---|---|
| Dostawa | 10 dni po wpłaty |
| Logo | Dostosowane |
| ROZMIAR | 90 mm |
| Zatwierdzona przez FDA | Tak |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Wymiary | 90*145mm |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 700ml |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Logo | niestandardowe |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |