| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | 5 dagen |
| capaciteit | 7OZ |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Capaciteit | 12 oz |
| Gewicht | 5G |
|---|---|
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Kleur | Doorzichtig |
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | Koud |
|---|---|
| Pakketgrootte | 60*25*54.5cm |
| Ontwerp | Vlak |
| Kleur | Duidelijk |
| Duurzaam | Ja |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Capaciteit | 300 ml |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Materiaal | ps |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| FOB-haven | Xiamen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Pakketgewicht | 3.5 kg |
| Capaciteit | 7OZ |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Helder wit |
| Kleur | Duidelijk |
|---|---|
| Afmetingen | 117*90*57mm |
| Gebruik | Sap, Salade |
| Onderste diameter | 90 mm |
| Eenheidsgewicht | 14g |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
|---|---|
| Capaciteit | 17 Oz |
| Afwasruimte | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
| Vorm | Rond |