| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Materiał | PP |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Kształt | Okrągłe |
| jednorazowe | Tak |
|---|---|
| Kolor | Jasne |
| Waga jednostkowa | 14g |
| Stosowanie | Sok, sałatka |
| Ilość | Opakowanie po 500 sztuk |
| Akcesoria | PŁASKA POKRYWA 117 mm |
|---|---|
| Pakowanie ilości | 500pcs |
| Nieruchomość | W 100% biodegradowalny i kompostowalny |
| Zapłata | Tt |
| Najwyższa średnica | 117MM |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Rozmiar | 117*87*70mm |
| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
| Nieruchomość | W 100% biodegradowalny i kompostowalny |
| wytrzymały | Tak |
| Nieruchomość | W 100% biodegradowalny i kompostowalny |
|---|---|
| Rozmiar | 117*87*70mm |
| Kolor | Jasne |
| Najwyższa średnica | 117MM |
| Zapłata | TT |
| Materiał | ps |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Wielkość | 83*50*122mm |
| Kolor | Czysty biały |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Shape | Round |
| Microwave Safe | No |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Próbka | 5 dni |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Waga paczki | 6 kg |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Material | PP |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |