| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Materiał | PP |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość opakowania | Wymiary: 37*36,5*23,5 cm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Kształt | Okrągłe |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Okres próbny | 7 dni |
| temperatury | 0-60°C |
| Ilość | 50 |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 32OZ |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Waga | 11g |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Ilość | 50 |
| certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Port FOB | Xiamen |
| Logo | niestandardowe |
| Wielkość opakowania | 57.5*36.5*40cm |