| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Δυνατότητα | 7OZ |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Δυναμικότητα | 12 ουγκιές |
| Βάρος | 5G |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Απλό και Λειτουργικό |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία | Κρύο |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 60*25*54,5 εκ |
| Σχέδιο | Πεδιάδα |
| Χρώμα | Σαφής |
| Διαρκής | Ναί |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Υλικό | CP |
|---|---|
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Βάρος συσκευασίας | 3.5 κιλά |
| Δυναμικότητα | 7OZ |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Χρώμα | Σαφής |
|---|---|
| Διαστάσεις | 117*90*57 χλστ |
| Χρήση | Χυμός, Σαλάτα |
| Διάμετρος κάτω | 90mm |
| Βάρος μονάδας | 14G |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 17 Oz |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Όχι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Σχήμα | Γύρω |