| Paket detayı | İç Çanta+karton |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | 5 gün |
| Kapasite | 7 ons |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| Logo | özel |
| Baskı | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Kapasite | 12 ons |
| Ağırlık | 5g |
|---|---|
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Renk | Şeffaf |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Sıcaklık | Soğuk |
|---|---|
| Paket boyutu | 60*25*54,5 cm |
| Tasarım | Ova |
| Renk | Temizlemek |
| Dayanıklı | Evet |
| Örnek | 5 gün |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Kapasite | 300ml |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Örnek | 5 gün |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Paket ağırlığı | 3.5kg |
| Kapasite | 7 ons |
| Logo | özel |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Renk | Temiz beyaz |
| Renk | Temizlemek |
|---|---|
| Boyutlar | 117*90*57mm |
| Kullanım | Meyve Suyu, Salata |
| Alt çap | 90mm |
| Birim ağırlık | 14g |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Kapasite | 17 ons |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
| Şekli | yuvarlak |