| Package Detail | Inner Bag+carton |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Durability | High |
| Sample | 5days |
| Capacity | 7OZ |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Printing | Yes |
| Temperature | 0-60℃ |
| Capacity | 12oz |
| Weight | 5g |
|---|---|
| Design | Simple And Functional |
| Color | Transparent |
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Leak Proof | YES |
| Temperature | Cold |
|---|---|
| Package Size | 60*25*54.5cm |
| Design | Plain |
| Color | Clear |
| Durable | Yes |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Sample | 5days |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Capacity | 300ML |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Material | PS |
| Sample | 5days |
| FOB Port | Xiamen |
| Durability | High |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Package Weight | 3.5kgs |
| Capacity | 7OZ |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Microwave Safe | No |
| Disposable | Yes |
| Color | Clear,White |
| Color | Clear |
|---|---|
| Dimensions | 117*90*57mm |
| Usage | Juice,Salad |
| Bottom Diameter | 90mm |
| Unit Weight | 14G |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Capacity | 17 OZ |
| Dishwasher Safe | NO |
| Color | Clear,White |
| Shape | Round |