| Kolor | przejrzysty |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Próbka | 5 dni |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Materiał | PP |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Kolor | Czysty biały |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
|---|---|
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 700ml |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
| Pojemność | 500ml/700ml |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | niestandardowe |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
|---|---|
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Disposable | Yes |
| Dostawa | 10 dni po wpłaty |
|---|---|
| Projekt | Płaski, kopułowy lub z otworem na łyk |
| Średnica | Różnie (zwykle 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Stosowanie | Do zimnych lub gorących napojów |
| Kolor | przezroczysty lub kolorowy |