| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Βάρος | 14.5g |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | διαφανές ή έγχρωμο |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Δυναμικότητα | 150ML |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί, σαμπάνια |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Μέγεθος | 62*42*87mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό, Κύπελλο. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Βάρος | 10g |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Μέγεθος | 89*52*88mm |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Δυναμικότητα | 24 ΟΖ |
| Μέγεθος | 89*53*180mm |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
|---|---|
| Χρώμα | διαφανές ή έγχρωμο |
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Εγκρίθηκε η FDA | Ναί |