| Βάρος | 13.5g |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 14.5g |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 24 ΟΖ |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 32OZ |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
| Υλικό | CP |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυναμικότητα | 6oz |
| Σχήμα | Γύρω |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Βάρος | 11G |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 9OZ |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Βάρος συσκευασίας | 6kgs |
| Μέγεθος | 86*52*74mm |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
|---|---|
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 39*38,5*26cm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Μέγεθος συσκευασίας | 39*38,5*26cm |
| Μέγεθος | 72*55*94mm |