| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
|---|---|
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 7.5g |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 78*45*101mm |
| Μέγεθος | 78*45*101mm |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 10g |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 89*57*108mm |
| Ποσότητα | 50 |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Δυναμικότητα | 20OZ |
| Ποσότητα | 50 |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Μέγεθος | 89*53*180mm |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 16.5g |
| Βάρος | 10g |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Δυναμικότητα | 12 ουγκιές |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |