| Meet | 0,0383 |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 50 / 100 / 200 stuks |
| Type | Ronde |
| Producttype | PP -beker met deksel |
| Materiaal | Kunststof (bijv. PET, PP, PS) |
| Oppervlak | Zacht |
|---|---|
| Producttype | PP -beker met deksel |
| Onderste diameter | 61 mm |
| Type | Ronde |
| Recyclebaar | Ja / Nee (afhankelijk van materiaal) |
| Monstertijd | 7 dagen |
|---|---|
| Compatibel Deksel | vlak beschikbaar deksel |
| Logo | Aangepast |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking aantal | 1000 pccs |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Accessoires | 117 mm PLAT DEKSEL |
| GSM | 14 G |
| Bovendiameter | 117 mm |
| Pakketgrootte | 60*25*54.5cm |
| Bovendiameter | 117 mm |
|---|---|
| Maat | 117*87*70mm |
| Pakketmaat | 60*25*54.5cm |
| Verpakkingshoeveelheid | 500 stcs |
| Kleur | Duidelijk |
| GSM | 14 G |
|---|---|
| Temperatuur | Koud |
| Patroon | Verscheidene |
| Compatibel Deksel | koepeldeksel en plat deksel beschikbaar |
| Pakketgrootte | 60*25*54.5cm |
| Capaciteit | 5OZ |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Proefproef | 5 dagen |
| Logo's | Op maat |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
|---|---|
| Capaciteit | 360ml |
| grootte | 76*54*113 mm |
| Kleur | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | hoog |
| Verpakking | KARTON |
|---|---|
| Hoeveelheid | Pack van 500 |
| Gebruik | Sap, Salade |
| Magnetron veilig | NEE |
| Type deksel | Platte koepel |
| Materiaal | HUISDIER |
|---|---|
| Capiciteit | 12 oz |
| Gebruik | Sap, Salade |
| duurzaam | Ja |
| GSM | 14 G |