| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Materiaal | PP |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verpakkingsgrootte | 37*36,5*23,5 cm |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Vorm | Rond |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 10 g |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Hoeveelheid | 50 |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Verpakking | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 32OZ |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 10 g |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 11G |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Fob-haven | Xiamen |
| Logo's | Op maat |
| Pakketgrootte | 57.5*36.5*40cm |