| Μέτρα | 0,0383 |
|---|---|
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 50 / 100 / 200 Τεμάχια |
| Τύπος | Γύρω |
| Τύπος προϊόντος | PP Cup με καπάκι |
| Υλικό | Πλαστικό (π.χ. PET, PP, PS) |
| Επιφάνεια | Λείος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | PP Cup με καπάκι |
| Διάμετρος κάτω | 61 χιλιοστά |
| Τύπος | Γύρω |
| Ανακυκλώσιμος | Ναι / Όχι (ανάλογα με το υλικό) |
| Δοκιμασία | 7 ημέρες |
|---|---|
| Συμβατό καπάκι | επίπεδο καπάκι διαθέσιμο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| Λεπτομέρεια πακέτου | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Αξεσουάρ | 117mm ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΠΑΚΙ |
| GSM | 14 Γ |
| Κορυφαία διάμετρο | 117 χιλιοστά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 60*25*54,5 εκ |
| Κορυφαία διάμετρο | 117 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος | 117*87*70 χλστ |
| Μέγεθος πακέτου | 60*25*54,5 εκ |
| Ποσότητα συσκευασίας | 500pcs |
| Χρώμα | Σαφής |
| GSM | 14 Γ |
|---|---|
| Θερμοκρασία | Κρύο |
| Πρότυπο | Διάφορος |
| Συμβατό καπάκι | Διατίθεται καπάκι θόλου και επίπεδο καπάκι |
| Μέγεθος συσκευασίας | 60*25*54,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 5OZ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 360 ml |
| μέγεθος | 76*54*113mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Συσκευασία | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
|---|---|
| Ποσότητα | Συσκευή 500 |
| Χρήση | Χυμός, Σαλάτα |
| Ασφαλές φούρνο μικροκυμάτων | ΟΧΙ |
| Τύπος καπάκι | Επίπεδη, θόλος |
| Υλικό | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Αρμονία | 12oz |
| Χρήση | Χυμός, Σαλάτα |
| διαρκής | Ναί |
| GSM | 14 Γ |