| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Materiaal | PP |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Vorm | Rond |
| wegwerpbaar | Ja |
|---|---|
| Kleur | Duidelijk |
| Eenheidsgewicht | 14g |
| Gebruik | Sap, Salade |
| Hoeveelheid | Pack van 500 |
| Accessoires | 117 mm PLAT DEKSEL |
|---|---|
| Verpakkingshoeveelheid | 500 stcs |
| Eigendom | 100% biologisch afbreekbaar & composteerbaar |
| Betaling | TT |
| Bovendiameter | 117 mm |
| certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| Maat | 117*87*70mm |
| Pakketmaat | 60*25*54.5cm |
| Eigendom | 100% biologisch afbreekbaar & composteerbaar |
| duurzaam | Ja |
| Eigendom | 100% biologisch afbreekbaar & composteerbaar |
|---|---|
| Maat | 117*87*70mm |
| Kleur | Duidelijk |
| Bovendiameter | 117 mm |
| Betaling | TT |
| Materiaal | PS |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| grootte | 83*50*122 mm |
| Kleur | Helder wit |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Vorm | Rond |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Shape | Round |
| Microwave Safe | No |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Proefproef | 5 dagen |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Gewicht van de verpakking | 6kgs |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Material | PP |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |