| Pakketmaat | 60*25*54.5cm |
|---|---|
| Ontwerp | Vlak |
| Kleur | Duidelijk |
| Bovendiameter | 117 mm |
| Compatibel Deksel | koepeldeksel en plat deksel beschikbaar |
| Accessoires | 117 mm PLAT DEKSEL |
|---|---|
| Temperatuur | Koud |
| Compatibel Deksel | koepeldeksel en plat deksel beschikbaar |
| GSM | 14 G |
| Bovendiameter | 117 mm |
| Capaciteit | 1,5 oz |
|---|---|
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes |
| Materiaal | PS |
| Verpakkingsdetail | Doos |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Compatibel Deksel | vlak beschikbaar deksel |
|---|---|
| Pakket | KARTON |
| Type deksel | Platte koepel |
| Verpakking Aantal | 1000 pccs |
| duurzaam | Ja |
| Functie | duurzaam |
|---|---|
| duurzaam | Ja |
| Verpakking Aantal | 1000 pccs |
| Verpakking aantal | 1000 pccs |
| Logo | Aangepast |
| Kleur | Duidelijk |
|---|---|
| certificeringen | FDA, SGS |
| Pakket | KARTON |
| Gebruik | Sap, Boba-thee, drank |
| Type deksel | Platte koepel |
| Logo | Aangepast |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Kleur | Duidelijk |
| Verpakking aantal | 1000 pccs |
| Compatibel Deksel | vlak beschikbaar deksel |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
|---|---|
| Type | Rot op, snap op. |
| Vorm | Ronde |
| Flexibiliteit | Flexibele |
| VERENIGBAARHEID | Compatibel met de meeste bekers |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
|---|---|
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Kleur | Doorzichtig |
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Betaling | T/T |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Capaciteit | 210ml |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Verpakkingsgrootte | 36.5*36*20.5cm |