| miara | 0,0383 |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 50 / 100 / 200 sztuk |
| Typ | Okrągły |
| Typ produktu | PP Cup z pokrywką |
| Tworzywo | Plastik (np. PET, PP, PS) |
| Czas próbki | 7 dni |
|---|---|
| Kompatybilna pokrywa | dostępna płaska pokrywa |
| Logo | Dostosowane |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Ilość w opakowaniu | 1000pcs |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Typ produktu | PP Cup z pokrywką |
| Dolna średnica | 61 mm |
| Typ | Okrągły |
| Recykling | Tak / Nie (w zależności od materiału) |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Akcesoria | PŁASKA POKRYWA 117 mm |
| GSM | 14 G |
| Najwyższa średnica | 117MM |
| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
| Najwyższa średnica | 117MM |
|---|---|
| Rozmiar | 117*87*70mm |
| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
| Pakowanie ilości | 500pcs |
| Kolor | Jasne |
| GSM | 14 G |
|---|---|
| Temperatura | Zimno |
| Wzór | Różny |
| Kompatybilna pokrywa | dostępna pokrywa kopułkowa i płaska |
| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
| Pojemność | 5 uncji |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Próbka | 5 dni |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
|---|---|
| Pojemność | 360ml |
| Wielkość | 76*54*113mm |
| Kolor | przejrzysty |
| Trwałość | Wysoki |
| uszczelka | KARTON |
|---|---|
| Ilość | Opakowanie po 500 sztuk |
| Stosowanie | Sok, sałatka |
| Mikrofalowe bezpieczne | NIE |
| Typ pokrywki | Płaska, kopuła |
| Tworzywo | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| KAŻDA | 12 uncji |
| Stosowanie | Sok, sałatka |
| wytrzymały | Tak |
| GSM | 14 G |